• Búdky pre vtáčiky

• V dnešný krásny slnečný deň sme strávili doobedie s niektorými našimi rodičmi a starými rodičmi.  Spoločne  s deťmi vyrábali krásne krmitka, búdky a samozrejme aj potravu pre vtáčiky, ktorou budú počas tohto zimného obdobia prikrmovať vtáčiky. Deti mali nielen veľkú radosť  z prítomnosti svojich blízkych, ale aj z toho, ako mohli pridať ruku k dielu. Nerobilo im problém pribíjať klince, namiešať zmes ako pokrm. Na záver oživili búdky a krmitka zdobenými rôznymi prírodninami alebo maľovaním podľa vlastnej fantázie. Náš školský dvor bude, tak vyzdobenými krásnymi farebnými búdkami a obohatení spevom vtáčikov, ktoré sa budú prikrmovať potravou, o ktorú sa budú spoločne starať.

• KARNEVAL

• Fašiangové obdobie je už v plnom prúde a neobišlo ani našu materskú školu. Trieda Slniečka, privítala Zvedavkov aj Šikovníčkov a skvelá zábava sa začala. K deťom zavítal šašo Jašo s ktorým sa deti pred tancovaním rozcvičili. Po úvodnom tanci sa deti predstavili menom a priezviskom a prezradili aká sú maska. Ďalej už nasledovala tanečná zábava na známe detské piesne. Na záver karnevalu dostali všetky deti malý darček a diplom, ktorý im bude pripomínať tento nezabudnuteľný deň. Viac fotografií si môžete pozrieť vo fotoalbume.