• Ďakujeme, že ste si vybrali našu materskú školu.

Dovoľte nám, aby sme Vám poskytli pár informácií pri vypĺňaní žiadosti.

1. Žiadosť a údaje v nej vyplňte pravdivo.
        2. Žiadosť vyplňte s diakritikou.
        3. Po vyplnení žiadosti, žiadosť odošlite, príde Vám potvrdzujúci email.
        4. Po odoslaní si ju vytlačte. Podpíšte ju obidvaja zákonný zástupcovia. (Podpis oboch zákonných zástupcov dieťaťa sa nevyžaduje v prípadoch, ktoré uvádzame v podmienkach prijímania dieťaťa do materskej školy).
        5. Vytlačenú žiadosť potvrďte u všeobecného lekára pre deti a dorast, (v žiadosti je kolónka potvrdenie lekára o zdravotnej spôsobilosti, kde musí byť od lekára zrejmé- napísané JE SPÔSOBILÉ NAVŠTEVOVAŤ MATERSKÚ ŠKOLU resp. NIE JE SPÔSOBILÉ NAVŠTEVOVAŤ MATERSKÚ ŠKOLU inak, žiadosť bude neúplná.

Lekár svojím podpisom a pečiatkou potvrdí pravdivosť údajov o očkovaní, alergii a spôsobilosti dieťaťa.

1.  Po potvrdení od lekára žiadosť doručte do materskej školy, podľa možností, ktoré sú uvedené v podmienkach prijatia do materskej školy.