• Vianočná besiedka

• Adventný čas – čas radostného očakávania narodenia Spasiteľa. Tento výnimočný čas, strávili deti z našej materskej školy nácvikom programu na Vianočné besiedky. Deň D nastal 14.12.2023, kedy deti z tried Zvedavkov a Šikovníčkov, vystúpili pred svojimi najbližšími. Trieda Zvedavkov si pripravila milý program o vianočnej pekárni, kde sa deti premenili na malých šikovných pekárov. Trieda Šikovníčkov vystúpila s krásnym príbehom o podstate Vianoc a tým je narodenie Spasiteľa. Láska, ktorá bola vložená v týchto predstaveniach nech prežiari Vaše domovy pokojom a radosťou.

• Voňavé Vianoce...

• Tento týždeň si v našej MŠ  pripomìname tradìcie Vianočných sviatkov. Triedy sa nám zmenili na pekáreň a my sme sa mohli zahrať na skutočných pekárov.Podľa receptu sme si zamiesili cesto na medovnìky  a  potom sme si vykrajovali sladké dobroty, ktoré nám pomohli upiecť naše pani kuchárky, ktorým veľmi pekne ďakujeme za pomoc.

• Sv. Mikuláš

• Dňa 06.12. 2023 sme v materskej škole privítali Svätého Mikuláša s anjelikom. Priniesli so sebou plné balíky dobrôt pre poslušné deti. Navštívil nás aj čert, ktorý upozornil deti na to, aby poslúchali. My sme si pre nich pripravili básničky, pesničky. A za to, že deti celý rok poslúchali pani učiteľky, ich sv.Mikuláš s anjelikom odmenil sladkými dobrotami.

ĎAKUJEME Urbáru Habovka za poskytnutie finančného príspevku na balíčky pre deti, 3Omedii za finančný príspevok na zakúpenie mikulášskeho kostýmu, CBA Habovka za poskytnutie mikulášskych sáčkov, Rodičovskej rade pri MŠ za zabezpečenie balíčkov pre deti, a deťom zo ZŠ Habovka za pomoc pri organizovaní